Sve "žrtve" očajne Unitedove transfer politike

1. Ronaldinho

Endin Čaušević

Navijači Manchester Uniteda danas su se ponovo razočarali u čelne ljude svog kluba jer je fudbaler Benfice, Renato Sanches, danas potpisao za Bayern.

Legendarni brazilski fudbaler Ronaldinho 2003. godine bio je na korak od Manchester Uniteda, te je trebao biti prvi Brazilac koji je zaigrao u dresu kluba sa Old Trafforda.

Ipak, čelnici Uniteda nisu bili dovoljno brzi da završe stvar sa Ronaldinhom koji je odlučio da potpiše za Barcelonu. Šta je postigao sa katalonskom ekipom kasnije ne trebamo pisati.

Zaprati Manchester United, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Manchester United Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi