Manchester United je proteklog ljeta postavio rekord kada je visina jednog transfera u pitanju. Francuza Paula Pogbu platili su više od 100 miliona eura, te su postavili nove granice u fudbalu.
Sjajni belgijski napadač Romelu Lukaku najavio je odlazak iz Evertona na ljeto ove godine. Prvi strijelac Premiershipa želi da iskuša veće stvari, a kao nova sredina za njega se spominje Manchester United. Crveni đavoli su zainteresovani za njegovo dovođenje, ali pitanje je žele li izdvojiti 80 miliona eura, koliko Everton traži za njega. Pored toga, Lukaku se povezuje s Chelseajem, pa će biti veoma zanimljivo vidjeti gdje će Belgijanac završiti na kraju.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.