
Dobro raspoloženje u Mariboru
Tavares i Pirić u ludom razgovoru: "S kim sutra igramo? Dortmund!"
Nogometaši Maribora vratili su se treninzima, a uskoro ih očekuju i prijateljski mečevi.
Maribor će u subotu igrati protiv Nafte u Ljudskom vrtu, spremajući se tako za nastavak sezone u kojoj će pokušati da ipak izbore plasman u Evropu, budući da su sada Olimpija, Celje i Aluminij ispred njih na tabeli.
U mariborskom timu vlada dobro raspoloženje i pored blijedih izdanja do prekida sezone, a čini se da glavnu riječ vodi iskusni Brazilac Marcos Tavares, koji je na svom Instagramu objavio niz smiješnih i zabavnih snimaka sa terena.
Na jednom snimku bio je i Kenan Pirić, pa je Tavares na našem jeziku govorio "golman je tu", što je na kraju nasmijalo i njega samog i prisutne.
U nastavku zabavnog razgovora Tavaresa i Pirića, napadač pita bh. golmana s kim sutra igramo, ovaj u šali odgovara "Dortmund".
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.