Tekstilac prokockao prednost i ispao iz Kupa RS

Slaven napravio iznenađenje

D. Vejo

Dervenćani nisu uspjeli da se domognu osmine finala Kupa Republike Srpske.

Tekstilac je danas poražen na gostovanju od ekipe Slavena u Dobrljinu rezultatom 4:3.

Iako je na kraju prvih 45 minuta Tekstilac vodio sa čak 3:1, domaćin se odlučio da napravi iznenađenje. U prvom poluvremenu, za Plave su pogađali dva puta Susaković te jednom Simović, dok je za domaćina gol postigao Kolundžija.

U drugom poluvremenu viđena je prava golijada, te je nastavljen tempo iz prve dionice meča. Na 2:3 smanjio je Kabić, da bi Jolović donio izjednačenje. Pobjednika i plasman u osminu finala odlučio je Kabić svojim drugim golom na meču.