Teplice na gostovanju uzele bod, Mahmutović strijelac

Fudbalsko prvenstvo Češke

A. Beganović

U okviru 2. kola fudbalskog prvenstva Češke danas su odigrana četiri susreta, a Teplice su na gostovanju kod Brna uzele bod uz pogodak Aidina Mahmutovića.

Brno i Teplice su podijelili bodove u 2. kolu češkog fudbalskog prvenstva (1:1). Do 45. minute nije bilo golova, a onda je naš napadač Mahmutović doveop Teplice u vodstvo, da bi za konačnih 1:1 pogodio Halaska u 67. minuti.

U ostala tri susreta postignuti su sljedeći rezultati: Mlada Boleslav - Češke Budejovice 3:2, Olomuc - Slovacko 2:0, Sparta - Pribram 2:1.