Španjolski reprezentativac Fernando Torres je, navodno, želio otići iz Liverpoola, ali čini se da od toga, trenutno, nema ništa.
Naime, mediji se već duže vrijeme bave pitanjem o budućnosti Fernanda Torresa, za kojeg su ovog ljeta interesovanje pokazali Manchester City i Chelsea.
Menadžer Liverpoola Roy Hodgson je bio zabrinut, te je novinarima govorio kako će o budućnosti Torresa odlučivati najviše klupske instance. No, sada je situacija drugačija.
“Koliko sam upoznat sa situacijom, on (Torres) bi se trebao vratiti u ponedjeljak i raduje se tomu. Trenutno uživa u odmoru. To je u redu, nije se odmarao tri godine“, kazao je Hodgson, dodavši:
“Mnogo vremena provodi u krugu obitelji i nema ga u medijima. Ali, poručio nam je da se raduje povratku i igranju za Liverpool u sljedećoj sezoni. To je ono što ja znam, pa mi se sve ostalo što čitam čini pogrešnim“.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.