Tottenham u finalu Carabao kupa
Foto - EPA

Savladali Brentford

Ekipa Tottenhama plasirala se u finale Carabao kupa nakon što je večeras u polufinalnom duelu savladan Brentford rezultatom 2:0.

Odlična utakmica viđena je u Londonu, a na kraju su Spursi ipak pokazali da su kvalitetniji tim i idu u finale.

Poveo je tim Josea Mourinha u 12. minuti. Moussa Sissoko je zabio za 1:0 nakon ubačaja Reguilona.

Igrao je i Brentford ofanzivno u ovom meču. Bilo je još šansi sa obje strane, ali se na odmor otišlo rezultatom 1:0.

U nastavku su gosti bili nešto ofanzivniji. Imali su dobre pokušaje, Tottenham je strpljivo čekao šansu i dočekao ju je u 70. minuti kada Son zabija za 2:0.

Do kraja je domaći tim lagano završio meč. Dasilva je isključen kod gostiju do kraja i ostalo je 2:0.

Tottenham u finalu čeka pobjednika meča izmešu Manchester Cityja i Manchester Uniteda.