Dobre vijeti za navijače Spursa

Tottenham dobio zeleno svjetlo: Igrač Lyona za 62 miliona eura stiže u London

Prema posljednjim informacijama, Tottenham je jako blizu završavanja transfera Tanguya Ndombelea iz Lyona.

Francuski klub odbijao je prodati svog igrača sve do jučer kada su doveli zamjenskog veznjaka, 21-godišnjeg Jean Lucasa iz Flamenga.

Ndombele je prošle sezone odigrao 49 utakmica u dresu Lyona te je postigao tri gola, a posljednjih nekoliko mjeseci mnogi klubovi su pokazivali interes za njega.

Predsjednik francuskog kluba, Jean-Michel Aulas, potvrdio je sporazum o odlasku igrača:

"Ndombelea traže najveći klubovi. On traži odlazak. Ništa nije urađeno, ali vrata mogu biti otvorena."

Tottenham nije kupovao igrače u prethodna dva prelazna roka, a iz ovog kluba smatraju da bi ponuda od 62 miliona eura trebala zadovoljiti čelne ljude Lyona.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi