Tottenham se mučio, a onda u dvije minute s dva gola riješio drugoligaša

FA Kup

Nogometaši Tottenhama plasirali su se u narednu rundu takmičenja u FA kupu.

Spursi su gostovali kod drugoligaša Wycombea i na kraju uz malo problema došli do pobjede (4:1).

Domaćin koji je bio autsajder čak je i poveo u 25. minuti golom Onyedinme, ali je Tottenham uspio da preokrene.

Gareth Bale j u 45. minuti postigao gol za 1:1, a u nastavku u zadnjih nekoliko mintua dva gola gostiju iz Londona za prolaz dalje.

Winks u 86. minuti postiže gol za 2:1, a samo dvije minute kasnije Ndombele je pogodio za 3:1, da bi u nadoknadi i u samoj završnici isti igrač novim golom zapečatio sudbinu domaćina.