Treći gol Subašića za Dynamo Dresden

Visoka pobjeda nad Karslruherom

U subotu su odigrane dvije utakmice 13. kola njemačke 2. Bundeslige. Domaće su pobjede ostvarili Dynamo Dresden i Paderborn.

Dynamo je u Dresdenu deklasirao Karslruher s 5:1. Slovenac Zlatko Dedič iz penala je pogodio za vodstvo domaćih u 29. minuti, a dva minuta kasnije mladi povremeni bh. reprezentativac Muhamed Subašić povisio na 2:0, što mu je bio treći prvenstveni gol...

Giuseppe Aquaro je u 38. minuti smanjio na 2:1, a onda Dynamo preko Kocha, Trojana i Forta dolazi do visoke i neočekivane pobjede.

Pogotkom Mohra iz 60. minute Paderborn je minimalno savladao Aue.

2. Bundesliga, 13. kolo:

Dresden - Karlsruher 5:1 (Dedić 29, Subašić 31, Koch 39, Trojan 54, Fort 68/ Aquaro 38)
Paderborn - Aue 1:0 (Mohr 60)