Treći pogodak Marka Topića

Bh. internacionalac briljira u Rusiji

Nekadašnji fudbalski A reprezentativac Bosne i Hercegovine, Marko Topić, nastavio je sa odličnim izdanjima u ruskom šampionatu. Naš internacionalac danas je trasirao Saturnu put do pobjede protiv Dynama iz Moskve (2:0).

Topić se u listu strijelaca upisao u 32. minuti za vodstvo od 1:0, a trijumf Saturnu je potvrdio Kirichenko u 45. minuti utakmice. Topićev tim je od 53. minuta igrao sa igračem manje, jer je isključen Igonin, ali gosti iz Moskve nisu uspjeli sustići rezultatski zaostatak.

Ovo je Topiću bio treći ovosezonski pogodak (dva postigao Khimkiju) i dobra preporuka selektoru Mehi Kodri da još uvijek nije zaboravio igrati, ali ni zabijati...