Trener Lyona prezadovoljan igrom

Nakon pobjede nad Fiorentinom

Trener Lyona Claude Puel oduševljen je izvedbom svoje momčadi u gostujućoj pobjedi nad Fiorentinom 2:1 u 5. kolu Lige prvaka...

Sedmerostruki francuski prvak je u Firenci već nakon 27 minuta igre vodio sa 2:0 zahvaljujući golovima Makouna i Benzeme. Gilardino je pogotkom u 45. minuti uspio ublažiti pobjedu Lyona, kojom su ''lavovi'' kolo prije kraja osigurali plasman u osminu finala.

-    Veoma smo zadovoljni plasmanom među 16 najboljih. U Firenci smo pokazali veliku predstavu tokom cijele utakmice. Bila je to vrlo živa utakmica s puno prilika. To ne znači da su odbrane bile loše. Prije bih rekao da su i naš i njihov napad bili raspoloženi za igru. Mislim da je ovo bila naša najbolja utakmica u cijeloj sezoni. Svakako najbolja u gostima. – zadovoljan je bio Puel.