Tri crvena kartona u Zaragozi, Getafe slavio

Primera

U veoma nervoznoj utakmici sedmog kola španske fudbalske Primera lige, Getafe je slavio u gostima kod Zaragoze sa 1:0.

Međutim, ono što je obilježilo ovu utakmicu jeste čak tri crvena kartona, dva za domaće i jedan za goste.

Romaric je već u desetoj minuti utakmice dobio crveni karton, pa je Zaragoza ostala sa igračem manje. U 62. minuti u ekipi domaćih isključen je i Soberon, pa je Getafe sa dva igrača više dvije minute kasnije došao do gola, kada je sa bijele tačke bio precizan Castro.

Do kraja susreta, u 84. minuti, crveni karton u dresu Getafe zaradio je i Barrada.

Zaragoza 0-1 Getafe by simaotvgolo12