Trijumf Sturma, Hadžiću 90 minuta

A. Beganović

U okviru 27. kola austrijskog fudbalskog prvenstva Sturm našeg Anela Hadžića na gostovanju je savladao Ried (2:1).

Fudbaleri Sturma stigli su do velike pobjede u duelu sa Riedom i zahvaljujući istoj ostali su u borbi za plasman u kvalifikacije Lige prvaka.

U prvom dijelu susreta nije bilo golova, da bi u 63. minuti Kienast doveo Sturm do prednosti. U 76. minuti Avdijaj udvostručuje prednost Sturma, no samo minut kasnije Froschi domaće vraća u igru. Pokušavao je Ried doći do izjednačenja, no nije uspio.

Bosanskohercegovački reprezentativac Anel Hadžić na terenu je proveo svih 90 minuta.