Trivunovićev gol, Khimki ispao
Vule Trivunović

Ruski kup

Vule Trivunović, naš nekadašnji mladi i A reprezentativac večeras je u utakmici šesnaestinefinala Kupa Rusije postigao gol za Khimki, no to nije bilo dovoljno njegovom klubu da izbori narednu takmičarsku rundu.

Trivunović je dao gol u 90. minutu gostujuće utakmice sa Rostovom i tako svom timu koji je od 85. minuta igrao sa igračem manje donio produžetke – 2:2. Međutim, u posljednjem minutu drugog produžetka, to jeste 120 minutu susreta Trivunovićev tim primio je gol za konačnih 2:3 i ispao iz Kupa.

Rezultati šesnaestinefinala Kupa Rusije: Sibir Novosibirsk - Zenit 1:0, Anji Makhachkala - Terek Grozny 2:3, Gazovik Orenburg - Krylya Sovietov S 2:2 (penalima 5:6), Alania Vladikavkaz - FC Moskva 1:3, Kamaz - Tomsk 1:5, Metalurg Lypetsk - Lokomotiv Moskva 0:2,  Rostov – Khimki 3:2, Torpedo Vladimir - CSKA Moskva  1:4, Vityaz Podolsk - Spartak Nalchik 2:1,  Volga Nyzhnyi – Saturn 1:1 (penalima 4:2),  Dinamo Briansk - Spartak Moskva 1:2, Salyut Energiya - Shinnik Yaroslavl 0:1, Baltika – Luch Energiya 3:0 i Kuban Krasnodar - Dynamo Moskva 1:2.