Troyes iznenadio Sochaux i prošao u četvrtfinale

Francuski kup

Nogometaši Troyesa slavili su u Montbeliardu s 2:1 protiv Sochauxa i plasirali se u četvrtfinale Francuskog kupa.

Iako se nalazi na pretposljednjoj poziciji u Ligue 1, Troyes dobro "gura" u nacionalnom Kupu. Iznenadili su u gostima Sochaux i prošli dalje.

Poveli su gosti u 10. minuti kada je Jean Bahebeck pogodio za 0:1, a minutu prije kraja utakmice Julien Faussurier je povisio na 0:2 i sve je bilo jasno.

Utješni gol za domaći sastav postigao je Ryad Boudebouz iz penala u četvrtoj minuti sudačke nadoknade. Večeras se još igraju susreti Evian - Le Havre, te St. Etienne i Lille. Ostali susreti na programu su sutra i u četvrtak.