Zanimljiva scena na Grbavici - trebao izaći, pa u posljednjoj akciji dobio crveni

Diaby pocrvenio

Esmer Oštraković

Nešto više od 20 minuta ostalo je do kraja utakmice na Grbavici između Željezničara i Tuzla City, a gosti su na pragu velike pobjede.

Naime, gosti su šokirali Grbavicu, te imaju prednost od 1:0, a za sada jedini gol na utakmici postigao je Karić.

Ipak u posljednjih dvadesetak minuta Tuzla City će ući sa igračem manje, nakon što je na nevjerovatan način crveni karton dobio Diaby.

Spremna je bila izmjena u Tuzla Cityju, a upravo Diaby je trebao izaći van terena, ali je napravio prekršaj i dobio drugi žuti karton.

Tako će do kraja utakmice gostujuća ekipa imati dosta težak zadatak da sa igračem manje sačuvaju vodstvo na Grbavici.

Iako je Željezničar blagi favorit posebno jer se bori za izlazak na evropsku scenu, dok se Tuzla City bori za opstanak u ligi, gosti vode.

Igrala se 24. minuta kada je ekipa Tuzla Cityja šokirala sve prisutne na Grbavici i postavila težak zadatak pred Željezničar.

Nukić je centrirao, Karić sjajno glavom šutira, a lopta se odbila od Drine i prevarila je Bendera, te tako gosti vode sa 1:0.

Potražite više informacija na temu WWin liga BiH:

Podsjetimo ovo je prva utakmica Željezničara nakon što je Edis Mulalić podnio ostavku na klupi tima sa Grbavice.

Ekipu sa klupe predvodi Haris Alihodžić kao glavni trener.

Zaprati FK Tuzla City, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: