Musemić o penalu: Bilo je povlačenja

Nakon trijumfa protiv Slobode

H. Zilić

U gradskom derbiju u okviru 25. kola PLBiH, FK Tuzla City je sa minimalnih 1:0 savladao Slobodu.

Gol odluke je pao iz penala, a nakon meča trener Tuzla Citya Husref Musemić dao je svoje viđenje utakmice.

"Prvo poluvrijeme smo dobro odigrali. Dominirali smo, ali bez puno šansi. Drugo poluvrijeme je bilo nervozno, vjerovatno važnost utakmice za oba tima. Na kraju smo zasluženo slavili", rekao je Musemić, a zatim prokomentarisao i penal:

"Ne znam. Vidjet ćemo šta je tačno bilo. Povlačenja je bilo, kako šta vidjet ćemo kad pogledamo nakon meča video."

Zaprati FK Tuzla City, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
FK Tuzla City Moje Teme

bazaorao
100% bio penal. Naprijed City.
4 9
ratip irats
E moj Husrefe, da je protiv TC bio penal, sad bi bilo jedna glava, a hiljadu jezika.