U 54. minuti derbija na Koševu bilo je potpuno jasno da Željezničaru baš ništa ne ide

Štilić promašio penal

Sarajevo je vodilo 2:0, gosti imali zlatnu šansu da smanje, no nisu uspjeli da realizuju penal.

Sarajevo je steklo dva gola prednosti već na poluvremenu. Prvo je gol dao Fanimo, potom Mešanović.

Izgledalo je da je sve gotovo, ali Željezničar je u 54. minuti imao veliku šansu da se vrati u meč.

Oremuš je srušio Mujeznovića, Kaljanac pokazao na 11 metara, a Štilićev udarac s bijele tačke zaustavalja Kovačević. Da stvar za goste bude još gora, nedugo nakon toga primaju i treći gol...

Željezničar se tako nastavlja patiti, čini se da će i danas biti poražen, a Sarajevo bi pobjedom ponovo preuzelo vrh tabele i nastavilo potjeru za duplom krunom. Goste s Grbavice definitivno ne ide, ni večeras, ni proteklih nekoliko mjeseci.

Zaprati FK Željezničar, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: