United dovodi južnoameričku senzaciju

Manchester United pobijedio je konkurente u borbi za čileanskog tinejdžera Angela Henriqueza iz Universidad de Chilea, koji će Crvene đavole koštati tri miliona eura.

Henriquez je već bio na treninzima Uniteda gdje je oduševio Alexa Fergusona i uskoro će potpisati ugovor sa timom sa Old Trafforda.

Preko iste agencije koja zastupa 16-godišnjeg Čileanca United je doveo blizance Rafaela i Fabia da Silvu.

Zaprati Manchester United, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Manchester United Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.