Prijateljski meč

UŽIVO: Velež - Sarajevo 0:0

Velež i Sarajevo igraju prijateljski meč u sklopu priprema za drugi dio sezone.

59' - Sarajevo pogađa stativu.

50' - Lelić je imao dobru šansu, ali ostaje 0:0.

45' - Velež je imao nekoliko opasnih situacija pred golom Sarajeva. Pavlović je odbranio udarac Tatara, ali golova nakon prvih 45 minuta nema (0:0).

35' - Velika šansa za Duljevića koji je sam izašao pred golmana Veleža, ali Abdihodžić brani.

23' - Novi pokušaj Veleža, ali neprecizno.

13' - Dvije odlične šanse za Velež. Tatarov udarac brani Pavlović, a potom Mujezinović ne pogađa u nastavku akcije.

7' - Pokušaj Rustemovića glavom, lopta pored gola. Sarajevo bolje na otvaranju meča.

3' - Prvi pokušaj Bordo tima iz slobodnog udarca, dosuđena je nedozvoljena pozicija.

1' - Počeo je meč.

Sarajevo nastupa u sastavu:  Pavlović, Novaković, Ivetić, Kadušić, Hodžić, Rustemović, Sarić, Duljević, Crnkić, Hebibović, Ahmetović.

Zaprati FK Velež, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: