Valencia želi srušiti današnji rekord Leverkusena, četiri gola za samo 33 minute

Gostima su prijeko potrebna tri boda u ovoj utakmici

S. Pašalić

Valencia igra jako bitnu utakmicu na gostovanju kod Huesce i nakon 33 minute ima prednost od čak 4:0.

Šišmiši su upisali dva poraza zaredom i pobjeda u ovoj utakmici je imperativ protiv Huesce koja se nalazi na posljednjem mjestu.

Već u 2. minuti Valencia je povela sa 1:0 kada je Wass postigao gol. U 17. minuti Rodrigo je povećao vodstvo na 2:0, a samo tri minute kasnije Santi Mina je povisio na 3:0. Santi Mina je u 33. minuti stigao i do svog drugog gola i povećao prednost na 4:0.