Trener Uniteda kritikovao ofanzivce

Van Gaal: Nije odbrana kriva što primamo puno golova

Manchester United ove sezone prima zaista mnogo pogodaka, a svoju mrežu je uspio sačuvati samo u susretima protiv Burnleya i QPR-a.

Holandski trener na klupi Crvenih đavola, Louis Van Gaal, smatra da veliki broj primljenih pogodaka ne ide na dušu njegovim odbrambenim igračima.

"Imamo mnogo kreativnih igrača u ofanzivnim linijama tima i to mi se sviđa. Međutim, ti igrači moraju biti i disciplinovani jer smo zbog njihovih grešaka primili mnogo golova", rekao je Van Gaal i obrazložio:

"Lako izgubimo loptu jer je teško kontrolisati toliki broj sjajnih individualaca. Oni moraju poraditi na disciplini da bismo primali manje golova, odbrana je sasvim pristojna".

Manchester United u nedjelju dočekuje Everton na Old Traffordu.

Zaprati Manchester United, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Manchester United Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.