Treneru Bayerna, Louisu van Gaalu. noćas nije lako. Nakon što se njegova momčad oprostila od Bundeslige, Kupa, na red je stigla i Evropa.
Imali su Bavarci na koncu četvrtfinale, a onda je u samoj završnici Goran Pandev pogodio za suze radosnice na gostujućoj, te one tužne na domaćoj strani. Tako je Bayern izgubio i treću utrku za trofejom.
"Iako je Inter imao malo prilika, zabili su više golova od nas. Na poluvremenu smo se dogovorili da ostanemo kompaktni. No, kada se to ne učini, onda bude teško. Napravili smo previše pogrešaka i primali smo prejednostavne golove. Igračima ne mogu prigovoriti. Pokušali su sve da izbore prolaz", kazao je Van Gaal koji je već dogovorio s čelnicima Bayerna raskid ugovora. Ostaje mu tek da pokuša u domaćem prvenstvu izboriti Ligu prvaka.
Inače, strijelci za Bayern večeras su bili Mario Gomez i Thomas Muller, a za Inter Samuel Eto'o, Wesley Sneijder i već pomenuti Goran Pandev.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.