Vasić sa penala srušio Slogu u Zvorniku

Prva liga RS

D. Vejo

Fudbaleri Drine jučer su na svom terenu u Zvorniku bili bolji od ekipe Sloge iz Doboja minimalnim rezultatom (1:0).

Jedini gol na meču postigao je Radovan Vasić sa bijele tačke u 45. minuti susreta.

Domaćin je sjajno otvorio utakmicu. Nekoliko izglednih prilika imali su Zvorničani, ali mreže su mirovale, nakon čega se odlazi na odmor.

Drugo poluvrijeme ponovo je proteklo u znaku domaćina. Drina je odmah sa centra krenula u napad, nakon čega je u šesnaestercu Sloge srušen napadač Zvorničana. Sudija je nakon nekoliko sekundi igranja u drugom dijelu svirao na bijelu tačku, a siguran realizator bio je Vasić. Do kraja meča, bilo je pokušaja kako sa jedne tako i sa druge strane ali se rezultat nije mijenjao.

U dva odigrana kola, Zvorničani su zabilježili remi i pobjedu, a u trećem kolu šampionata Srpske putuju ekipi Podrinja.