Velež bez Kodre protiv Željezničara, Kajtaz upitan

Velež bez Kodre protiv Željezničara, Kajtaz upitan

Zdravstveni bilten Veleža uoči velikog derbija protiv Željezničara za nijansu je povoljniji u odnosu na minuli meč protiv Zvijezde. Rođeni su u Gradačcu bili nadomak bodu, iako su igrali bez gotovo pola tima.

Majkić je odmorio, Letić zaigrao tek u nastavku, a Zolj i Hebibović preskočili utakmicu zbog viška žutih kartona. Zbog povreda u timu nije bilo Kodre, Šišića i Kajtaza.

Stanje Aldina Šišića je dosta bolje i za očekivati je da se nađe u konkurenciji za naredni meč. S druge strane Kodro sigurno neće nastupiti, dok je kapiten Kajtaz upitan. Zbog lakše povrede arkade meč u Gradačcu prije vremena napustio je Zlatko Kazazić, ali će i on protiv lidera gotovo sigurno zauzeti svoje mjesto u timu.

Žuti karton u Gradačcu zaradili su Matijas Pejić, Senedin Oštraković, Amer Mahinić i Mirza Ćemalović, ali nikome od njih javna opomena na Banji Ilidži nije bila treća u nizu.

Zaprati FK Velež, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
FK Velež Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.