Velika pobjeda Veleža u Zvorniku

Rođeni u finišu do pobjede

Drina je u 10. kolu BH Telecom Premijer lige ugostila Veležl, a derbi začelja okončan je pobjedom gostiju.

Veleži je konačno nakon 10 kola saznao za pobjedu. Rođeni ostaju u donjem dijelu tabele, ali su ostvarili jako bitan trijumf.

U prvom dijelu današnje utakmice viđena je dobra predstava, nekoliko sjajnih šansi na obje strane, no na odmor se otišlo kod rezultata 0:0.

U 53. minuti Velež uspijeva da postigne pogodak, Ćemalović je pogodio. No, radost Rođenih trajala je svega minutu-dvije, pošto je Jakšić pogodio za izjednačenje.

U završnici utakmice Merzić pogađa za veliku pobjedu gostiju iz Mostara.

Drina - Velež 1:2 (Jakšić 54/ Ćemalović 53, Merzić)

Drina: Erić, Šinik, Erić, Petrović, Ivanović, Radović, Lalić, Kikić, Jakšić, Đerić, Ćulum.

Velež: Bobić, Škaljić, Kodro, Zolj, Ćemalović Janković, Haurdić, Matić, Nikolić, Zec, Maletić.

Zaprati FK Velež, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: