Premiership, 21. kolo

Vraća se Silva, Balotelli propušta Wigan

Adnan Beganović

U okviru 21. kola Premiershipa, Manchester City, našeg Edina Džeke gostovat će kod Wigana, a Građani će u ovom susretu biti oslabljeni.

Naime, menadžer Roberto Mancini najvjerovatnije neće moći računati na Marija Balotellija, koji je u duelu sa Liverpoolom povrijedio zglob.

Osim Balotellija susret će zbog suspenzije propustiti Vincent Company, kao i braća Toure, koji su otputovali na reprezentativno okupljanje uoči Afičkog kupa nacija.

Međutim, pored ovih loših vijesti za navijače Građana dolazi i jedna dobra. Španjolski reprezentativac David Silva biće spreman za duel sa Wiganom.

Zaprati Manchester City, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Manchester City Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Najčitanije iz kategorije