Vukovi žele ovjeriti bod iz Prijedora

Olimpić domaćin Travniku

Vukovi žele ovjeriti bod iz Prijedora

Adnan Beganović

U okviru 2. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine danas će Olimpic u Lukavici dočekati Travnik. Izabranici Mehmeda Janjoša u prošlom kolu uzeli su bod  u Trebinu, a isti će dobiti na važnosti samo ako danas upišu trijumf.

"Travnik je čvrsta i neugodna momčad i ukoliko želimo slaviti svih 90 minuta morat ćemo biti na nivou. Mislim da smo u ovom trenutku kvalitetnija momčad, no to moramo pokazati na ternu", uoči današnjeg duela govori golman Olimpica, Mladen Lučić.

Šef struke Olimpica, Mehmed Janjoš, u današnjem duelu neće moći računati na Nedima Hiroša (crveni karton) i Dženana Duraka (povreda), dok će s druge strane debi imati Admir Vladavić.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.