Menadžer Arsenala, Arsene Wenger, izjavio je danas kako se protivi dodjeli Zlatne lopte.
Engleski novinari pitali su francuskog stručnjaka za komentar o osvajanju Zlatne lopte Cristiana Ronalda, ali su dobili neočekivan odgovor.
"Veliki sam protivnik Zlatne lopte. Više sam za timsku igru i ne bih glasao niti za jednog fudbalera. Ponavljam, potpuno sam protiv toga", rekao je Wenger.
Podsjetimo. Zlatnu loptu je u ponedjeljak dobio Cristiano Ronaldo.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.