Wollscheid: Ibišević me htio povrijediti

Iz Nurnberga optužuju

Hoffenheim je jučer rezultatom 2:0 pobijedio Nurnberg, uz dva gola reprezentativca Bosne i Hercegovine Vedada Ibiševića.

Međutim, u Nurnbergu optužuju Ibiševića da se nije ponio sportski kod prvog gola svoje ekipe u 39. minuti prvog poluvremena.

Naime, nakon duela između Ibiševića i Philippa Wollscheida igrač Nurnberga je ostao na travnjaku, a igra je ipak je nastavljena. Firmino je uposlio Johnsona, a je ovaj pronašao Ibiševića koji je doveo Hoffenheim u vodstvo.

Wollscheid je nakon utakmice iznio ozbiljne optužbe na račun našeg reprezentativca.

"Rekao mi je malo prije tog starta da će me ozbiljno povrijediti", rekao je njemačkim medijima Wollscheid.