
Poznato je i koji igrači
Kartoni uradili svoje: 11 igrača propušta posljednje kolo ove sezone
Naredni vikend donosi utakmice posljednjeg, 33. kola WWin lige Bosne i Hercegovine kojim će biti spuštena zavjesa na još jednu sezonu u domaćem prvenstvu.
Zrinjski je prvak, u Evropu će osim njega Borac, Sarajevo i Željezničar, a veoma zanimljivo je na dnu tabele.
Sloboda, GOŠK i Igman su sigurni putnici u niži rang, dok je veliko pitanje ko će igrati u doigravanju protiv Stupčanice iz Olova.
Trenutno se na toj poziciji nalazi Posušje, a u opasnosti je još i Velež koji ima dosta lakši posao u posljednjem kolu.
Naime, Posušje na svom terenu dočekuje ekipu Sarajeva, dok će Velež ugostiti Slogu iz Doboja.
Sarajevo će put Posušja bez dva nogometaša. Mujkić je dobio crveni karton protiv Radnika i njega neće biti, baš kao ni Jovića koji je dobio treći žuti karton.
Sloga će u Mostar bez Josipa Kvesića, a ni Velež neće biti kompletan jer će utakmicu zadnjeg kola propustiti Dino Halilović.
Sloboda u zadnjem kolu igra protiv Širokog Brijega u gostima, a biti će bez Petra Boje i Adnana Džafića, dok će domaći tim biti kompletan.
Željezničar put Bijeljine ide bez Vedada Muftića, Aljabera, Radinovića, te Dangubića koji imaju po tri žuta kartona.
Ni Radnik neće biti kompletan jer će mu na ovoj utakmici nedostajati Miroslav Maričić, a ostale ekipe su kompletne.
Top Komentari
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.