Zaboravite na sve intervencije sa gol-linije: Ono što je uradio igrač Rostova nema konkurenciju!

I to u 90. minuti

A. Čaušević

Mnogo puta se u fudbalu znalo desiti da defanzivci zamijene golmana pa na nevjerovatan način spase svoj gol.

Međutim ono što je uradio Evegni Chernov u 90. minuti utakmice Lokomotiv - Rostov je definitivno van konkurencije.

Chernev je za nekoliko sekundi na i više nego požrtvovan način spasio svoj gol, posebno je upečatljiva druga intervencija.

Prvi put je loptu izbio nogom, a onda je doslovno bacio u teren, lopta ga je pogodila u kuk da bi u nastavku njegovi saigrači riješili situaciju.

Inače, ovim reakcijama Chernov je praktično svom timu donio pobjedu jer ih je napravio pri rezultatu 1:2 kako je i završen susret.

MaDaj
pod hitno oduzeti van dajku nagradu i dati ovom covijeku
14 1
ArminA
Ako postoji nagrada za najljepsi gol onda treba uvesti i za najbolju intervenciju (sto se igraca tice) .