Zamparini: Hernandez nije na prodaju

Iz Palerma su poručili da urugvajski napadač Abel Hernandez, za kojeg je Roma pokazala interesovanje, nije na podaju.

Javier Pastore je preselio u PSG za 43 miliona eura, tako da Palermu trenutno nije potreban novac.

"Hernandez nije na prodaju. On je jedini napadač kojeg imamo i želimo ga zadržati. Čak iako bi neko poslao veliku ponudu ne bi ga prodali. Dobili smo za Pastorea 43 miliona eura i nije nam potreban novac", rekao je Maurizzio Zamparini, dodavši:

"Vjerujemo u Hernandeza. Samo ukoliko dođe još jedan napadač, prodat ćemo nekoga. Međutim, ne znači da će to biti Hernandez. Također. želim i da kažem da nismo dobili do sada zvaničnu ponudu za njega".

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.