Zatresao mrežu Palerma: Higuain prestigao Džeku

Vodeći na listi strijelaca sa 19 golova

Endin Čaušević

Juventus igra na domaćem terenu meč 25. kola Serije A protiv Palerma.

Nakon prvog poluvremena domaći su imali vodstvo od 2:0, a golove za Staru damu postigli su Marchisio i Dybala. Posebno je bio impresivan gol Argentinca koji je skinuo paučinu rašlji gola Palerma iz slobodnjaka.

U drugom poluvremenu Juventus je uspio postići i treći gol, a ovaj put u listu strijelaca upisao se Gonzalo Higuain koji je tako prestigao Edina Džeku i sa 19 golova je trenutno prvi strijelac Serije A.

Ipak, Džeko će šansu za "osvetu" imati već u nedjelju kada Roma na domaćem terenu dočekuje Torino.