Zec odigrao cijelu utakmicu u pobjedi Genclerbirligija

Turska Superliga, 25. kolo

U utakmici 25. kola turske Superlige Genclerbirligi je kao gost savladao Kasimpasu sa 2:1.

Gosti su bolje otvorili utakmicu, imali su nekoliko dobrih prilika, a do vodstva su stigli u 32. minuti preko Durmaza. Deset minuta kasnije Kasimpasa je preko Viudeza stigao do poravnanja i tim rezultatom se otišlo na odmor.

U nastavku meča nešto bolja igra domaćina koji je svim silama pokušavao doći do preokreta. Gosti su se uglavnom branili i preko kontra napada pokušavali doći do pogotka.

Do pogotka su uspjeli doći šest minuta priej kraja utakmice kada je Celik pogodio za velika tri boda momčadi iz Ankare.

Za pobjedničku ekipu je svih 90 minuta odigrao bivši reprezentativac naše zemlje Ermin Zec.