Željezničar odradio trening,  svi spremni za Metalleghe

Plavi od jučer u Banja Luci

Željezničar odradio trening, svi spremni za Metalleghe

Nogometaši Željezničara jučer su otputovali u Banja Luku gdje će u karantinu dočekati današnji meč 21. kola Premijer lige naše zemlje protiv Metalleghea iz Jajca.

Plavi sa Grbavice jučer su u  naselju Trn na lokalnom stadionu u blizini Banja Luke odradili redovni trening, te su svi igrači spremni za današnji meč. 

Trener Slavko Petrović uoči jučerašnjeg polaska istakao je da se uvjerio u kvalitete Metalleghea, gledaju taj tim protiv Širokog Brijega, te da je svjestan da njegov tim čeka veoma težak posao. 

Petrović je u Banja Luku poveo slijedeće igrače: Vedran Kjosevski, Adnan Bobić, Siniša Stevanović, Jadranko Bogičević, Semir Kerla, Matteo Boccaccini, Danijel Stojanović, Darko Marković, Muhammed Musa, Dino Hasanović, Jovan Blagojević, Uglješa Radinović, Zajko Zeba, Samir Bekrić, Miroslav Stevanović, Goran Zakarić, Ivan Lendrić i Stevo Nikolić.

Potražite više informacija na temu WWin liga BiH:

Veliku podršku svojim ljubimcima najavili su i popularni "Manijaci", a meč na Gradskom stadionu u Banja Luci počinje u 15 sati.

Zaprati FK Željezničar, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
FK Željezničar Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi