Zenit i CSKA podijelili bodove

Elm pogotkom iz penala spasio goste

A. Haznadarević

Posljednji susret sedamnaestog kola ruske Premijer lige, odigrale su dvije momčadi iz samog vrha tabele Zenit i CSKA, a bodovi su na kraju podijeljeni rezultatom 1:1.

I domaći Zenit, kao i gosti iz Moskve u meč su ušli sa velikom dozom opreza, pa se na prvi pogodak čekalo sve do 56. minuta susreta.

Domaćini su prvi došli do vodstva, Fayzulin je uposlio Renata Yanbaeva, koji pogađa za 1:0.

Minimalno vodstvo Zenita je stajalo na semaforu sve do 85. minuta, kada Hubocan pravi faul u svom šesnestercu, a siguran izvođač bio je Rasmus Elm, koji postavlja konačnih 1:1.