Zmajevi trenirali u Hrasnici, priključio se i kapiten Spahić

Trening kroz objektiv našeg fotoreportera

Zmajevi trenirali u Hrasnici, priključio se i kapiten Spahić

Kapiten reprezentacije Bosne i Hercegovine Emir Spahić odradio je prvi trening u sklopu priprema za nastup na Svjetskom prvenstvu koje se za mjesec dana igra u Brazilu.

Reprezentacija Bosne i Hercegovine već treći dan obavlja treninge u Hrasnici, a u narenim danima selektor Safet Sušić na raspolaganju bi trebao imati kompletan tim.

Danas zbog bolova u leđima nije trenirao Miralem Pjanić, kao ni Asmir Begović odnosno Ermin Bičakčić čije je zdravstveno stanje iz dana u dan sve bolje.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.