Fenomenalna kontra Sarajeva koje je pred pobjedom nad Zrinjskim

Fenomenalna igra

FK Sarajevo od 63. minute vodi s 3:1 protiv Zrinjskog. Treći pogodak postigao je Renan Oliveira nakon sjajne kontre.

Sarajevo se nalazi pred pobjedom u Čitluku protiv Zrinjskog. U 63. minuti rezultat je 3:1 za goste iz Sarajeva.

Treći gol postigao je Renan Oliveira. Dal Varešanović ga je fantastično izbacio, Brazilac dolazi jedan na jedan s golmanom Plemića i lagano završava akciju za 3:1.

Sjajna kontra Bordo tima koji se nalazi pred pobjedom u Čitluku.

Prethodno je Sarajevo došlo do vodstva u 14. minuti pogotkom upravo Renan Oliveire nakon šuta Mirze Mustafića.

Zrinjski je izjendačio u finišu prvog dijela. Mario Ćuže pogađa protivničku mrežu nakon ubačaja Kerima Memije u 44. minuti.

Ipak, u nastavku za sada Sarajevo koristi svoje šanse. Prvo je Dal Varešanović u 52. minut zabio za 2:1, a zatim je i Renan Oliveira drugim golom donio svom timu veliku prednost.

Za ovu utakmicu treneri Krunoslav Rendulić i Mirza Varešanović su odabrali ove sastave:

ZRINJSKI: Marić, Ćorluka, Barišić, Jakovljević, Memija, Ivančić, Sučić, Ćuže, Stanić, Kiš, Bilbija.

SARAJEVO: Dizdarević, Trako, Mulalić, Oliveira, Varešanović, Kyeremeh, Guliashivili, Radović, Čirjak, Martinović, Mustafić.

Zrinjski je danas imao šansu osigurati naslov prvaka ali to se neće desiti.

Zaprati FK Sarajevo, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: