
Nakon serije slabijih izdanja na gostujućim terenima, te eliminacije u polufinalu Kupa, Zrinjski je
prije tri dana ispustio i prve bodove na svom terenu.
Danas ekipa Zrinjskog po drugi put ove sezone dolazi u goste Slaviji. I u taboru Zrinjskog ističu ubitačan ritam, pogotovo zbog činjenice da je Zrinjski igrao i utakmice Kupa. Zrinjski i Slavija su ove sezone igrali tri puta. Zrinjski je bio uspješniji u prvenstvu, Slavija u Kupu, sada ponovo slijedi novi duel za bodove.
- Imamo motiva i želje, teško da možemo ponoviti dvije loše utakmice protiv Slavije u kratkom periodu. Danas želimo da se iskupimo za propušteno u Kupu, ali i za loše izdanje protiv Posušja. Utakmicu protiv Slavije propušta tek Vernes Selimović, ako ne računano od ranije povrijeđenog Džidića. Ove dvije ekipe se dobro poznaju, ovo je već naš četvrti duel i velikih nepoznanica nema, Dodatni motiv predstavlja činjenica da će utakmicu tv prenosu gledati ljubitelji fudbala u cijeloj zemlji, tako da se želimo predstaviti u što boljem svijetlu - poručuje Dragan Jović prvi čovjek na klupi Zrinjskog
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.