Zvjezdan Misimović igrao do 71. minuta
Odlaskom Marcelinha, naš Misimović će imati veću slobodu u igri

Wolfsburg poražen od Palerma

Fudbalski A reprezentativac Bosne i Hercegovine, Zvjezdan Misimović, odigrao je 71 minutu u porazu njegovog Wolfsburga u prijateljskoj utakmici protiv italijanskog Palerma (0:1).

Misimović je utakmicu započeo u stratnoj postavi, a u 71. minuti zamijenio ga je Ninag. Inače, susret protiv italijanskog prvoligaša, mogao je nazvati svakako, samo ne prijateljski. Arbitri su imali mnogo posla, a glavni sudija je pokazao i dva crvena kartona. Zbog međusobnog koškanja u 44. minuti isključeni su Grafite (Wolfsburg) i Carrozzieri (Palermo). Inače, pitanje pobjednika riješio je rezervista Palerma, Miccolo, koji je golmana Lenza matirao u 62. minuti. ZA Wolfsburg sinoć nije igrao povrijeđeni Edin Džeko.

Treba napomenuti da je Wolfsburg napustio Brazilac Marcelinho, koji je potpisao ugovor sa Flamengom. Odlazak brazilskog playmakera otvorio je više prostora za Misimovića, pa se očekuje da naš reprezentativac u novoj sezoni bude glavni organizator igre bundesligaša iz vučijeg grada.