Bosna i Široki upisali gostujuće pobjede

Liga 8 - 11. kolo

U današnjim utakmicama Lige 8 dvije prvoplasirane ekipe, Bosna i Široki stigle su do novih pobjeda na gostujućem terenu.

Bosna je teže nego što se očekivalo slavila u Bileći. Hercegovac je pružio dobar otpor, pa je nakon prvih deset minuta igre rezultat bio izjednačen. Ni u nastavku, favorizirani “studenti” nisu se mogli odlijepiti, a do značajnije prednosti stiglu su tek pred kraj susreta.

Slične probleme imao je Široki u Banjaluci. Domaći su vodili većim dijelom prvog poluvremena, ali su Širokobriježani uspjeli prelomiti utakmicu u svoju korist početkom drugog poluvremena i na kraju slaviti sa 66:77.