Bosna u Maloj dvorani dočekuje Krku
Košarkaški klub Bosna, večeras će maloj dvorani Centra Skenderija u 20.15 sati dočekati ekipu Krke iz Novog mesta u susretu koji bi i konačno odlučiti o broju predstavnika BiH i Slovenije u narednoj sezoni NLB lige.
Zbog sajma namještaja koji je u toku u dvorani "Mirza Delibašić" utakmica je izmještena u malu dvoranu Centra Skenderija, koja je za ovu priliku dodatno opremljena izdignutim stolicama iza koševa i vjeruje se da će biti u mogućnosti da primi sve one koji ovaj susret žele gledati u živo.
U ekipi Bosne nema velikih promjena. I dalje su odsutni Ikonić, Ovčina i Hajrić, a imajući u vidu lošu sreću koja u zadnjim sedmicama prati "studente", pozitivnom viješću moglo bi se nazvati to što se niko od ostalih igrača nije povrijedio.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.