Dragićev Miami slavio na startu predsezone

D. Rakanović

Košarkaši Miamija savladali su Atlantu rezultatom 96:90 u prvoj utakmici u NBA predsezoni.

Atlanta je u prvom poluvremenu imao prednost, da bi u trećoj četvrtini Miami preokrenuo rezultat i stvorio osjetniju prednost koju je do kraja utakmice sačuvao.

U redovima Miamija istakao se Tyler Johnson sa 14 poena, dok je Josh Richardson postigao dva manje.

Najbolji igrač ovogodišnjeg Eurobasketa, Slovenac Goran Dragić u igri je proveo 13 minuta, postigavši šest poena, uz tri asistencije i jedan skok.

Kod Atlante istakli su se Dennis Schroder i Dewayne Dedomon sa po 12 poena, dok je Marco Belinelli postigao 10 poena.