Galatasaray u velikim financijskim problemima

Midhat Šljivak

Košarkaški klub Galatasaray našao se u velikim finacijskim problemima, te će ovaj klub vjerovatno morati otpustiti igrače sa velikim ugovorima.

Muški i ženski tim turskog velikana pojačani su tokom prethodnih godina sa nekoliko velikih zvijezda, ali u klubu sada novca nema. Klub mora isplatiti košarkašima i košarkašicama tri miliona eura do 22 februara, a Galata će vjerovatno dati slobodne papire srbijanskom krilnom centru Milanu Mačvanu i nigerijskom centur Bonifaceu Ndongu.

Pored Galatasaraya ozbiljne financijske probleme imaju i litvanski Žalgiris, te poljski Prokom.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.