Hawksi neumoljivi, prekinuta serija domaćih pobjeda Bucksa

NBA liga

Košarkaši Atlanta Hawksa nisu imali većih problema na gostovanju kod Milwaukee Bucksa.

Hawksi su slavili protiv Bucksa sa 97:86 i tako se dodatno učvrstili na pvom mjestu Istočne konferencije.

Gosti iz Atlante vodili su devet razlike nakon prvih 12 minuta (22:13), a ta prednost je povećana do poluvremena (46:35).

U trećoj četvrtini su Bucksi uspjeli donekle da se saberu, vrate u meč, ali u zadnjoj dionici su pali i na kraju su ostali bez ikakve šanse da ostanu neporaženi.

Millsap je bio najbolji kod gostiju sa 23 poena i 16 skokova, dok je Al Horford ubacio 15 poena. Kod Bucksa su Middleton i Antetokounmpo ubacili po 19 poena.

Inače, Milwaukee je imao sjajnu seriju od osam pobjeda u nizu na svom parketu, no Hawksi su bili prejaki.