Hemofarmu Cedevita kup

Tek nakon produžetaka Hemofarm je uspio savladati uporne domaćine na Cedevita kupu u Zagrebu. U regularnom vremenu rezultat je bio 74:74, a pobjednik je bio neizvjestan sve do poslijednjih sekundi susreta, kada Mačvan poentira za 83:85.

Za posljednji napad Cedevita je imala 5,7 sekundi, ali je Bradleyu svirana nošena lopta, pa je pobjedu na drugoj strani zapečatio Pavković pogodkom sa slobodnih bacanja (83:85).

Hemofarm je bio bolji tim u prvom poluvremenu koje je završilo rezultatom 35:43, ali u drugom poluvremonu za Cedevitu u igru ulazi Novačić koji ekreće rezultat u korist domaćina. Novačić je susret završio kao najefikasniji u redovima Cedevite sa 21 košem.

Junak susreta, Mačvan, nosio je igru Hemofarma sa 21 poenom i 5 skokova, a samo jedan skok i jednak broj poena postigao je Pavković.