Kapor: Ispoštovale smo dogovor iz svlačionice, čestitam saigračicama

Zadovoljstvo nakon visoke pobjee

Samir Mlaćo

Sjajnom igrom u drugom poluvremenu košarkašice BiH večeras su u Skenderiji savladale Island sa 97:67 u utakmici 3.kola grupe A kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Nakon meča na press konferenciji medijima se obratila Tamara Kapor koja je mogla biti zadovoljna nakon meča.

"Utakmicu smo počeli malo stegnuto, ali ona se ne dobija u prvi 10-15 minuta, već se igra svih 40. Zadržali smo rezultat od 30 poena razlike iz treće četvrtine, te nam je to veoma važno jer se na kraju gleda koš razliku. Čestitam curama na pobjedi i na tome što su ispoštovale dogovor iz svlačionice", kazala je Kapor.