Veliki sarajevski derbi u okviru Lige za prvaka BiH sutra će u Skenderiji odigrati košarkaši Bosne Royal i Sparsa.
Pomoćni trener u stručnom štabu Sparsa Bilal Kulelija nada se da će njegov tim ostvariti pobjedu i da će se publika odazvati u što većem broju.
"Poslije pobjede u Širokom Brijegu momci su u dobrom raspoloženju. Imamo dva puta dnevno treninge. Naravno da smo maksimalno spremni, jedva čekamo utakmicu i očekujmo pobjedu. Svaki naredni meč nam je veoma bitan jer nam je cilj ABA 2 liga. Svi igrači su zdravi i spremni i ponavljam ponovo da svi očekujemo drugu vezanu pobjedu. Pošto se radi o gradskom derbiju, nadam se da će se publika odazvati i da će biti dobra atmosfera", rekao je Kulelija.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.